درباره ما

نوستالژي انتشارات نوبل در انتشارات فروزش متبلور شده است، در سال 1349 با برادران وطن­خواه به نام­هاي كريم و رحيم نوبل شكل گرفت و كسب تجربه و انتقال آن باعث شد كه دو فرزند و دو برادر به نام­هاي يونس و رشيد فروزش را تاسيس نمايند.

اين انتشارات از سال 1374 با نشر كتاب­هاي كمك آموزشي و زبان خارجي مسير خود را آغاز كرده و تا به امروز ادامه داده است. مسير پر فراز و نشيبي كه باعث شكل گيري گروه انتشاراتي فروزش شده است، گروهي كه در بطن خود انتشارات فروزش را در عرصه كتاب­هاي عمومي و ادبيات داستاني، انتشارات خوروش (سنجاب) در عرصه­ي كتاب­هاي كودك و نوجوان و انتشارات اوستا در عرصه­ي كتاب­هاي آموزشي، دو شعبه فروش كتاب در تبريز و مجموعه­ي چاپ و صحافي نگارگران را پرورش داده است.

گروه انتشارات فروزش با استفاده از ظرفيت مترجمين، نويسندگان، ويراستاران و ... بومي توانسته است به عنوان يك انتشارات خارج از محدوده­ي پايتخت خود را در بازار نشر مطرح نموده و به پشتوانه­ي مجموعه­ي چاپ و صحافي مجهز خود در تيراژهاي مختلف كتاب، اين غذاي روح را به دست مخاطبان در بازار نشر برساند، در دورنماي اين مجموعه تحويل كتاب در اسرع وقت حتي در منزل شما جزو اهداف گرده انتشاراتي فروزش خواهد بود.